Söz Tepsisi, Söz Ve Nişan Tepsileri, Aynalı Nişan TepsisiSüheyla'nın Atölyesi | Söz ve Nişan Tepsileri, Gelin Çiçekleri

Bize Ulaşın: 0535 881 42 37


SİTEMİZDEN DUYURULAR

nişan tepsisi söz tepsisi gelin çiçeği
Söz Tepsisi
Söz Tepsisi, Aynalı Nişan Tepsileri, Söz ve Nişan Tepsi Modelleri, Nişan Tepsisisi Süsleme Teknikleri, Söz Tepsi Modelleri, Şık Söz Tepsileri ve Modelleri
Aynalı Gümüş Söz Tepsisi (NTA018)

Aynalı Gümüş Nişan Tepsisi (NTA018) 199 TL

 

 

Söz ve Nişan Tepsisi

Bulunduğumuz zaman ve günlerde Söz ve Nişan organizasyonlarında artık daha yaygın olarak eski bir gelenek ve göreneği devam ettirmek açısından ve töreninize katılan misafirlere  hem güzel bir örnek hemde görsel olarak çok şık bir obje olarak gelin ve damat adaylarının kullandıkları Nişan ve Söz tepsinizi sitemizden istediğiniz renk, çeşit ve modellerde temin edebilirsiniz. Çok kullanışlı, şık, dayanıklı ve modern olarak hazırladığımız ürünlerimizi müşterilerinizin beğenisine sunduk. Kısa zamanda Türkiye’nin dört bir yanından heyecanlı gelin ve damat adaylarından tepsi siparişleri almaya başladık. Siparişlerimizi hazırlarken onların yaşadığı heyecana bizde ortak olduk ve bu heyecan ve telaşa ortak olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ürünlerimizi hazırlarken gelin ve damat adayımızın bu özel gün için seçmiş olduğu kıyafetlerine ve aksesuarlarına uygun ve kendilerinden gelen isteklere göre hazırlamaya özen göstermekteyiz. Bu ürünümüzde Gelin adayımızın kıyafetinden örnek alınarak italyan eskitme tekniği ile kıyafete uygun şekilde renklendirildi ve üzerindeki Sanat Kilinden yapılan güller ise Damat adayının Kıyafetindeki aksesuarlara göre tasarlandı. Tören de yüzük merasimi başladığında çiftlerimiz ortaya çıktıklarında tüm gözler onların üzerindeyken oradaki ortama ve çiftlerimize uygun nişan tepsileriyle her şey tamamlanmış olarak merasiminizi daha da renklendirmeniz mümkün olacaktır.

Nişan ve Söz Tepsilerimiz çok kullanışlı, Şık ve Modern ve kullanışlı olarak tasarlandığı için törenleriniz sona erdikten sonra hem sizlere o gününüzü hatırlatacak bir anı hemde evinizde uzun yıllar kullanacağınız kullanışlı bir aksesuar olarak değerlendirebileceğiniz bir obje olarak kalacaktır.Tepsiyi ve kutuları birbirinden ayrı şekilde kullanmanız mümkün kutuları kişisel takılarınızı saklamak üzere ayrı bir  şekilde değerlendirmeniz mümkün tepsiyi ise Salonunuzun en güzel köşesini süsleyecek şekilde sergileyebilir  ve misafirlerinize  servis yapmak için kullanabilirsiniz.


Copyright © 2013 Süheyla'nın Atölyesi
Her Hakkı Saklıdır.
böcek ilaçlama istanbul para sayma makinesi