Söz Tepsileri, Nişan Tepsileri, Söz Tepsi ModelleriSüheyla'nın Atölyesi | Söz ve Nişan Tepsileri, Gelin Çiçekleri

Bize Ulaşın: 0535 881 42 37


SİTEMİZDEN DUYURULAR

nişan tepsisi söz tepsisi gelin çiçeği
Söz Tepsileri
Söz Tepsileri, Nişan Tepsileri, Söz Tepsisi ve Modelleri, Aynalı Nişan Tepsi Modelleri, Nişan Tepsisi ve Süsleme Tekniklerinin yer aldığı web sitesidir.
Söz Tepsileri - Açık Pembe Aynalı Nişan Tepsisi (NTA014)

Açık Pembe Aynalı Nişan Tepsisi (NTA014) 199 TL

 

Söz Tepsileri incelemiş olduğunuz görselimizde ki Söz Tepsisi beyaz zemine açık pembe italyan eskitme tekniği ile yapılmış olup çok şık, zarif, modern bir görünüm kazanmıştır. Tepsimizin zemini ayna olarak tasarlandığı için ayrıca bir güzellik kazanmış olup gayet kullanışlı bir obje haline gelmiştir. Genç kızlarımız yani gelin adaylarımız tepsiyi ilk gördükleri andan itibaren bu özel günlerini çok özel ve sadece kendilerine özgü bu muhteşem tepsi ile süslendirmeyi hayal etmektedirler.

Törenlerinde kullanacakları bu özel ayrıntıyı ömür boyu evlerinin en güzel köşesinde ayrıca kullanabilirler. İçerisinde bulunan kalp kutuları da ekstra olarak takı kutusu yapabilir ve bir eşya olarak  değerlendirebilirler. Tepsimizin alt kısmındaki ayakları sökülüp tepsiyi çerçeve halinde kullanmanızda mümkün olacağı gibi düğün,  nişan ve söz günlerinizi sergileyeceğiniz fotoğraf çerçevesi olarak ta kullanabilirsiniz. Gerçekten çok kullanışlı zarif ve özel bir ürün olarak Söz Tepsilerimizi sizlerde satın alarak bu anlamlı gününüze daha da güzelleştirip anlam katabilirsiniz. Sipariş verirken sitemizde bulunan canlı destek üzerinden iletişim hattından adresimizden ve mail yolu işe sipariş vermeniz mümkün. Sizlere hizmet vermekten gurur duyarız sizde kaliteli ve iyi bir hizmet alıp kötü sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız Nişan Söz tepsisi almadan önce mutlaka sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 


Copyright © 2013 Süheyla'nın Atölyesi
Her Hakkı Saklıdır.
böcek ilaçlama istanbul para sayma makinesi