Söz Nişan Tepsisi, Nişan Tepsisi, Nişan Tepsi ModelleriSüheyla'nın Atölyesi | Söz ve Nişan Tepsileri, Gelin Çiçekleri

Bize Ulaşın: 0535 881 42 37


SİTEMİZDEN DUYURULAR

nişan tepsisi söz tepsisi gelin çiçeği
Söz Nişan Tepsisi

Söz Nişan Tepsisi

Pudra Nişan Tepsisi (NTA019)

Pudra Rengi Aynalı Nişan Tepsisi (NTA019) 199 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni nişan tepsisi ürünlerimiz sizler için özenle hazırlanmaktadır. Nişan yüzüklerinizin takıldığı o özel günde nişan tepsilerimiz gününüzü dahada özel kılacaktır.

 

Kiremit rengi ve tonlarında elbise seçen gelin adaylarımız için tasarlanmış olan aynalı nişan tepsimizi incelemektesiniz. İncelemiş olduğunuz bu tepsiye sizde sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizden bizimle iletişime geçip sipariş vermeniz. Sipariş verdikten sonra size gelecek ürünün sitemizde gördüğünüz ürünün bire bir aynısı olacağından şüpheniz olmasın. Her yeni siparişimiz de ilk günkü özeni ve heyecanı göstermekteyiz sizlerden gelecek olan sipariş taleplerinizi karşılarken her bir müşterimize aynı kalite ve özende sipariş hazırlamaktayız. Ürünlerimiz piyasada bulabileceğiniz en kaliteli, şık, modern ve kullanışlı ürünlerdendir. Tamamen el yapımı olup kişiye özel olarak üretilmektedir. Kaliteli malzemelerden yağıldığı için uzun yıllar kullanabilirsiniz. Sadece tek bir gün değil töreniniz bittikten sonra evinizin en güzel köşesini süsleyecek ve sizlere o güzel gününüzden hatıra olarak kalacak bir üründen bahsetmekteyiz. Bu sebeple Nişan ve Söz törenleriniz de kullanacağınız bu özel objeyi bizim gibi profesyonellere danışmadan almamanızı tavsiye ederiz.

 

Ürünlerimizi tasarlarken sizlerden gelecek olan fikirlere ve taleplere açığız sizlerden gelecek olan istekler bizim için çok önemli ve değerlidir, sipariş verirken aklınızda olan sorulara cevap vermekten mutluluk duyarız, ve size yardımcı olmaktan gurur duyarız. Kıyafetize uygun renk ve modellerde sipariş vermeniz mümkün olacağı gibi ekstra taleplerinizi de karşılayabilmekteyiz.

 


Copyright © 2013 Süheyla'nın Atölyesi
Her Hakkı Saklıdır.
böcek ilaçlama istanbul para sayma makinesi