Nişan Tepsisi, Söz Tepsisi, Nişan ve Söz Tepsisi ModelleriSüheyla'nın Atölyesi | Söz ve Nişan Tepsileri, Gelin Çiçekleri

Bize Ulaşın: 0535 881 42 37


SİTEMİZDEN DUYURULAR

nişan tepsisi söz tepsisi gelin çiçeği
Nişan Tepsisi
Su Yeşil Nişan Tepsisi (NTYT03)

Su Yeşil Nişan Tepsisi (NTYT03) 199 TL

 

( Su Yeşili )

Nişan Tepsisi

 

Çeşit çeşit söz ve nişan tepsi leriyle nişanınızın harika geçmesini sağlayabilirsiniz. Söz ve Nişan gibi özel günlerinizde hayatınızın en önemli anlarından biri olan yüzük töreninde yüzükleriniz için hazırlanmış kalp ve kurdele ile süslenmiş nişan tepsisini incelemektesiniz.

Tamamen Kişiye özgü ve özel tasarımlarımız olan Nişan Tepsisi Modellerimizi sizlere sergilemekten mutluluk duyarız. Ürünlerimiz tamamen kendi tasarımımız olup değerli hocamız Süheyla hanım tarafından tasarlanmıştır. Yapılan tüm işlemlerin hepsi el yapımı olup piyasa da bulamayacağınız kalite ve güzelliktedir. Ürünlerde kullanılan güller sanat kilinden yapılmış olup tamamen el yapımıdır. Piyasada ki seramikten yapılmış gülleri gibi kırılma ve çatlama yapmaz. Tepsileri istediğiniz renk ve aksesuarlar ile sipariş vermeniz mümkündür. Töreniniz bittikten sonra tepsinizi ve aksesuarlarınızı birbirinden bağımsız olarak evinizde ayrıca kullanarak değerlendirebilirsiniz. İsteğinize göre tepsinizin herhangi bir bölümünü kadife kaplayabiliriz. Yüzük kutularına da bu kadife kaplama işlemini uygulayabiliriz. Sizden gelecek istekler doğrultusunda nişan tepsisi nizi beraberce zevkle tasarlamaktan mutluluk duyarız. Töreninize katılan misafirlerinize bu özel anı hatırlamaları ve sizden birer hatıra olarak saklamaları için minik aksesuarlarda hazırlayabiliriz.

Nişan Tepsisi ve Söz Tepsisi Modellerimiz Hocamız ve Site kurucumuz Süheyla Bıçakçı tarafından siz özel müşterilerimiz için tasarlanmış birer sanat harikalarıdır. Ürünlerimizde kullanılan malzemeler birinci sınıf ve kaliteli malzemelerdir. Süheyla’nın Atölyesi olarak kalite ve güvenden ödün vermeyiz. Müşterilerimizi memnuniyeti bizim için ilk sırada gelmektedir. Hazırlamış olduğumuz siparişlerde müşterilerimizden gelen istek, görüş ve öneriler bizim için son derece önemlidir. Kendimizi geliştirmek ve size daha iyi kalitede hizmet verebilmemiz için sizden gelecek görüş ve öneriler sitemize değer katacaktır. Sizlere sergilemekten gurur duyduğumuz birbirinden şık ve  modern tepsilerimiz içinde bulunduğumuz yıllara ait olup tamamen günümüze uygun modada tasarlanmıştır. Tasarlanırken modernlikten ödün verilmeyerek piyasada bulunan en modern ürünlerden biri olup çok fazla beğenilip talep görmektedir. Nişan tepsileri fiyatları araştırıldığında sizde göreceksiniz ki ürünlerimiz piyasada bulunan ürünler göz önüne alındığında kalite şıklık ve modern konuları ele aldığımızda ve bunun yanına birde ürünlerimizin tamamen el yapımı olduğunu eklersek gayet uygun fiyatlı bir nişan ve söz tepsisi almış olacağınızdan şüpheniz olmayacaktır. Fiyatlarımızı hesaplarken kullanmış olduğumuz kaliteli malzemeler ve birinci sınıf  işçilik esasları doğrultusunda fiyat hesaplaması yapmaktayız. Nişan tepsisi siparişlerinizi online olarak canlı destek sistemimizden sizlerle iletişim kurmak için bekleyen satış temsilcilerimize verebilirsiniz. Sitemizde iletişim bölümünde yer alan sipariş ve destek hattından da sipariş vermeniz mümkündür. Siparişlerinizi verirken lütfen ana sayfamızda ki ürünlerin içinde bulunan nişan tepsisi kategorisinde yer alan nişan ve söz tepsisi modellerimizin kodunu satış temsilcimiz ile paylaşarak verin. Siparişinizin elinize eksiksiz ve dosdoğru ulaşması için bu konuya lütfen önem gösterin. sipariş verdikten sonra elinize doğru ürün ulaşmasını istiyorsanız bu konuya hassasiyet göstermenizi rica ederiz. Nişan tepsisi siparişinden sonra ürünlerin elinize ulaşma süresi maksimum bir haftadır. Ekstra bir isteğiniz yoksa eğer bu süre bir haftayı geçmez fakat ekstra durumlarda ve yoğunluk olan günlerde süre 1 veya 2 gün değişebilir, bu konuda anlayış gösterdiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür etmeyi bir borç biliriz. Ürünleri seçtikten sonra lütfen fiyat sorun satış temsilcilerimiz sizin için en uygun fiyatlı ürünlerimizi size yönlendirecektir. Ürünlerimiz hakkında en doğru bilgiyi sitemiz üzerinde bulunan sipariş hattı ve canlı destek ten online olarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin altında detaylı bilgiye ulaşmanız da mümkündür. Süheyla’nın Atölyesi olarak değerli müşterilerimize keyifli alışverişler dileriz.

 

Nişan tepsisi ve modellerimizi her geçen gün yenilenmektedir. Tepsilerimizi sizler için özenle hazırlıyoruz. Boylarımız ve süslerimiz kaliteli malzemelerden oluşup tamamen el işi sanatıyla süslenerek sizlerin nişan ve söz gününüzde rahatlıkla kullanabilimeniz için tasarlanmaktadır. Sizlerden gelicek olan tepsi tasarımlarınıda hazırlayabilmekteyiz. Nişan elbisinize uygun renkte özel tasarımlı nişan yüzüklerinizi koyabileceğiniz kalpli kutular ve makas nişan tepsilerimizin üzerinde yer almaktadır. Kalpli kutular ve makas farklı büyüklükte ve küçüklükte olabilmektedir. Yeni nişan tepsisi ürünleri olarak aynalı nişan tepsisi ürünlerini de tasarlamaktayız. Aynalı nişan tepsisi ürünlerimizi galeri sayfamızdan nişan tepsisi kategorimizden inceleyebilirsiniz.


Copyright © 2013 Süheyla'nın Atölyesi
Her Hakkı Saklıdır.
böcek ilaçlama istanbul para sayma makinesi