Nişan Tepsisi ve Modelleri - Süheyla'nın AtölyesiSüheyla'nın Atölyesi | Söz ve Nişan Tepsileri, Gelin Çiçekleri

Bize Ulaşın: 0535 881 42 37


SİTEMİZDEN DUYURULAR

nişan tepsisi söz tepsisi gelin çiçeği
Nişan Tepsisi ve Modelleri

 

 

Yeşil Nişan Tepsisi

 

 

Nişan Tepsisi ve Yeni Modellerimizi galeri sayfamızdan nişan tepsileri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Nişan Tepsisi ve Söz Tepsisi Modellerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız ürünlerimiz tamamen el yapımı olup kişiye özel ürünlerdir piyasada bulabileceğiniz en kaliteli, şık, modern ve kullanışlı ürünlerdir. Tepsilerimizi oluşturan her bir parçasında el emeği mevcuttur. Ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizin fikirlerinden yardım alınarak ta tasarlanabilir. Örneğin kıyafetinize veya nişan veya söz töreninizde kullanılacak olduğunuz aksesuarlarınıza uygun olarak da tasarlayabiliriz. Sizden gelecek fikirler bizim için önemlidir.

Ürünlerimizden sipariş vermek istediğiniz zaman bize internet sitemizde bulunan online destek sistemimizden yazabilirsiniz, Sitemizde bulunan iletişim hattından ve mail adresinden de bize ulaşmanız mümkün. Sitemizde bulunan açık adresimizden atölyemize gelebilir almak istediğiniz ürünleri görüp alma şansına da sahipsiniz. Kargo hizmetimizde mevcuttur Türkiye’nin dört bir yanından gelen siparişlerinizi zevkle kabul ediyoruz ve önemle hazırlıyoruz ve istediğiniz adrese kargo ile gönderimini sağlıyoruz.

Tarihimizden bu günlere kadar gelen gelenek ve göreneklerimize göre Söz ve Nişan Törenlerinize değer ve anlam katmak bu önemli gününüzü daha da güzel ve özel geçirmek için ürünlerimizden sipariş verebilirsiniz. Modellerimiz sitemizde mevcut istediğiniz renk desen ve modellerde sipariş verebilirsiniz. Nişan Tepsileri hazırlanırken en kaliteli ve sağlam malzemelerden yapılmaktadır. Töreniniz bittikten sonra sizler evlerinizde birer ev aksesuarları olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Ürünlerimiz 3 iş gününde sizin istediğiniz şekilde hazır hale gelir ve tamamlanıp kargoya teslim edilmek üzere hazırlanır ürünlerin size ulaşma süresi sipariş verdikten sonra maksimum 7 gündür.

 


Copyright © 2013 Süheyla'nın Atölyesi
Her Hakkı Saklıdır.
böcek ilaçlama istanbul para sayma makinesi