Nişan Tepsisi için Kütük - Süheyla'nın Atölyesi | Söz ve Nişan Tepsileri, Gelin ÇiçekleriSüheyla'nın Atölyesi | Söz ve Nişan Tepsileri, Gelin Çiçekleri

Bize Ulaşın: 0535 881 42 37


SİTEMİZDEN DUYURULAR

nişan tepsisi söz tepsisi gelin çiçeği
Nişan Tepsisi için Kütük

Nişan Tepsisi için Kütük

Kütük Nişan Tepsisi

Kütük Nişan Tepsisi 199 TL

Kütük Nişan Tepsisi

Kütük Nişan Tepsisi 199 TL

Kütük Nişan Tepsisi

Kütük Nişan Tepsisi 199 TL

Kütük bir dekorasyon malzemesi olarak insanlık tarihinin birçok döneminde faydalanılan doğal bir obje olmuştur. Tercihi doğal görünümden yana olan kişiler tarafından ilgi gören kütük, popülaritesini hiçbir zaman yitirmemiştir. Her geçen gün değişen ve gelişen dünyada kütüğün kullanımı da güncellenmiş ve farklı alanlara kaymıştır. Günümüzde ise kütük görselliği ile faydalanılan bir obje oluyor. Öyle ki kütük, çoğu çift için hayatlarında belki de bir defa yaşayabilecekleri nişan deneyiminde dahi başrol oynayabiliyor. Nasıl mı? Nişan tepsisi olarak. Evet yanlış duymadınız. Kütük ile tasarlanan nişan tepsileri son dönemin en gözde modelleri arasında. Üstelik yapımları çok da zor değil. Elinizde uygun ebatta ve düzgün kesilmiş bir kütük olması yeterli.

Kendi nişanınıza özel, bir tanıdığınızın nişanı için ya da üretip satmak için bir kütük nişan tepsisi yapmak mı istiyorsunuz? O zaman temel ihtiyacınız ideal bir kütük bulmak. Ancak unutmamanız gereken bir detay var. Zira kullanacağınız kütüğün pürüzsüz olması ve standart bir tepsi büyüklüğünde ya da bu büyüklüğe yakın olması son derece önem taşıyor. Peki ama nişan tepsisi için kütük nasıl ve nereden bulunur? Doğadan bulunacak bir kütük şayet profesyonel testere ile kesilmez ise pürüzleri olacağını ve nişan tepsisi yapmak için uygun bir materyal olmayacağını söylemek yanlış olmaz. Hal böyle iken uygun şekilde kesilmiş bir kütük için en doğru tedarik yeri el sanatları atölyeleri oluyor.

Elbette her el sanatları atölyesi kütük gibi hammaddeler tedarik etmiyor. Ancak müşterilerine kolaylık sağlamak adına hammadde satışı gerçekleştiren el sanatları atölyeleri de bulunmakta. İstanbul, Sarıyer’de bulunan el sanatları atölyesinde uzun yıllardır söz tepsisi, nişan tepsisi, yüzük tepsisi, gelin çiçeği ve gelin buketi başta olmak üzere özgün ve seçkin modeller üreten Süheyla’nın Atölyesi, kütük nişan tepsisi modelleri üretmenin yanı sıra kendi kütük nişan tepsisi modelinin üretimini yapmak isteyen kişiler için kütük de sağlayarak farkını ortaya koyuyor. Kendi zevkinize göre bir kütük nişan tepsisi yapmak istiyorsanız, Süheyla’nın Atölyesi size aradığınız hammaddeyi yani kütüğü sunuyor. Nişan tepsisi için kütük arayışınızı memnuniyetle sonlandırıyor.

Facebook Adresimiz için tıklayınız.

Instagram Adresimiz için tıklayınız.

Ürünlerimizi incelemek ve hakkımızda bilgi edinmek için tıklayınız.

Ürünlerimizi incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.


Copyright © 2013 Süheyla'nın Atölyesi
Her Hakkı Saklıdır.
böcek ilaçlama istanbul para sayma makinesi