Nişan Tepsileri, Nişan Tepsisi, Nişan Söz TepsisiSüheyla'nın Atölyesi | Söz ve Nişan Tepsileri, Gelin Çiçekleri

Bize Ulaşın: 0535 881 42 37


SİTEMİZDEN DUYURULAR

nişan tepsisi söz tepsisi gelin çiçeği
Nişan Tepsileri
Nişan Tepsileri, Nişan Tepsisi Modelleri, Nişan Tepsisi, Nişan Tepsisi Süsleme, Söz Tepsileri ve Nişan Söz Tepsilerinin bulunduğu kişisel web sitesidir.
Altın Rengi Aynalı Nişan Tepsisi (NTA020)

Altın Rengi Aynalı Nişan Tepsisi (NTA020) 199 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynalı Altın Sarı Nişan Tepsimizi incelemektesiniz. Sizler için nişan ve söz gününüzde kolaylıkla kullanabilceğiniz şık nişan söz tepsilerimizin tamamını galeri sayfamızdan nişan tepsileri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Nişan ve Söz Tepsisi modellerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Ana sayfada Nişan Tepsileri Kategorimizden tüm Nişan Tepsisi modellerimizi inceleyip sipariş verebilirsiniz. Sitemizde bulunan online destek ve iletişim hattından sipariş vermeniz mümkün. Şuan incelemekte olduğunuz modelimiz inci beyaz zemin üzerine altın yaldız olarak yapılmış ve aksesuarları tamamen tepsiye uygun olarak tasarlanmış çok şık modern ve kullanışlı olarak yapılmıştır. Sizden gelecek olan tepsi tasarımlarına da açık olup tasarımlarımızı sizin fikirleriniz ile yapabiliriz. Aynalı modellerimiz gayet şık ve kullanışlı modern görünüm sağlamıştır. Siparişlerinizi aynalı ve aynasız olarak sipariş vermeniz mümkündür. Kalp kutular ve kuşlar seramik olup tepsiye uygun olarak boyanmış ve koruyucu cilası sürülmüştür. Nişan veya Söz töreniniz bittikten sonra tepsiyi ve aksesuarlarınızı birbirinden bağımsız olarak kullanmanız mümkündür. Kıyafetinize uygun renk, desen ve modellerde sipariş vermeniz mümkün tepsilerimizi tasarlarken istediğiniz renklerde uygulama yapabiliriz üzerindeki gülleri tepsinin ve aksesuarların renginde yapmamız mümkün. Ürünlerimiz tamamen el yapımı olup kişiye özel olarak yapılmaktadır. Sipariş vermek istediğiniz ürünü satış temsilcilerimiz ile paylaşmanız yeterlidir. Canlı destek mail adresi ve telefon ile siparişinizi onaylayabilirsiniz. Sipariş verdikten sonra ürünün yapılma süresi 3 gündür.siparişiniz tamamlandıktan sonra size ulaşma süresi ise maksimum 7 günü bulmaktadır. Ürünler paketlenirken size hasarsız ve sorunsuz ulaşması için elimizden gelen her türlü ilgi ve alayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz.


Copyright © 2013 Süheyla'nın Atölyesi
Her Hakkı Saklıdır.
böcek ilaçlama istanbul para sayma makinesi