Modern Nişan Tepsileri, Söz TepsileriSüheyla'nın Atölyesi | Söz ve Nişan Tepsileri, Gelin Çiçekleri

Bize Ulaşın: 0535 881 42 37


SİTEMİZDEN DUYURULAR

nişan tepsisi söz tepsisi gelin çiçeği
Modern Nişan Tepsileri

Modern Nişan Tepsileri, Söz Tepsi Modelleri, Nişan Tepsi Çeşitleri ve Farklı Tasarımlarının bulunduğu kişisel web sitesidir

Modern Nişan Tepsileri

Modern Nişan Tepsileri

 

Modern Nişan Tepsileri

Modern nişan tepsileri nasıl olur ve nereden temin edilir diye bir arayış içersindeyseniz, Süheyla’nın Atölyesi el yapımı, özel tasarım nişan tepsileri ile hizmetinizde. Nişan törenleri, Türk kültürünün önemli geleneklerinden biridir. Evliliğin habercisi olarak kabul edilen bu törenlerin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi hem çiftler, hem de aileleri için önem arz eder. Modern çift ve aileler, bu geleneksel günün kendi yaşam tarzlarına göre olmasını arzu edebilirler. Bu nedenle nişan tasarımlarının modern olmasını isteyebilirler. Nişan töreninin önemli detaylarından biri olan nişan tepsileri de modern şekilde tasarlanabilirler.

Modern nişan tepsileri, güncel ve yenilikçi modellerin kaliteli malzemeler ve el emeğiyle buluşmasıyla hayat bulan bir nişan töreni aksesuarıdır. Süheyla’nın Atölyesi’nde el sanatlarıyla üretilen nişan tepsileri, aynalı, gümüş, eskitme, swarowski taşlı ve çiçekli modern modelleri ve renk seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Atölye ayrıca hazır modellerin dışında kişiye özel nişan tepsisi tasarımı da yapmakta ve müşterinin tercihlerine göre de nişan tepsisi hazırlamaktadır. Özel tasarım imkanı sayesinde birçok renk ve şekil seçeneği ile istediğiniz gibi modern bir nişan tepsisine sahip olabilirsiniz.

Modern nişan tepsileri aramaktaysanız ya da kendi nişan tepsinizi kendiniz tasarlamak istiyorsanız, Süheyla’nın Atölyesi onlarca seçenekle size en uygun nişan tepsisini sunmak için hizmetinizde. İster hazır bir modelin siparişi, ister özel tasarım nişan tepsisi siparişi için yapmanız gereken sadece internet sitemiz, Facebook ya da Instagram hesaplarımız üzerinden bize siparişinizi ya da siparişlerinizi bildirmek. Siparişiniz özenle paketlendikten sonra adresinize hızlı bir şekilde kargo ile gönderilecektir. Böylece çok kısa bir süre içersinde istediğiniz modelde, modern görünüşlü bir nişan tepsisine sahip olabileceksiniz.


Copyright © 2013 Süheyla'nın Atölyesi
Her Hakkı Saklıdır.
böcek ilaçlama istanbul para sayma makinesi