Gelin Çiçeği, Gelin Çiçeği Modelleri, Modern Gelin ÇiçekleriSüheyla'nın Atölyesi | Söz ve Nişan Tepsileri, Gelin Çiçekleri

Bize Ulaşın: 0535 881 42 37


SİTEMİZDEN DUYURULAR

nişan tepsisi söz tepsisi gelin çiçeği
Gelin Çiçeği
Gelin Çiçeği, Modern Gelin Buketleri, Gelin Damat Çiçekleri, Tamamen El Yapımı Ömür Boyu Kullanabilir Gelin Çiçeklerini sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Gelin Çiçeği

Gelin el çiçekleri ve gelin el buketlerinde yeni bir tarz, yeni bir stil çok kaliteli dayanıklı ve ömür boyu saklayabileceğiniz ve piyasada bulamayacağınız kalitede özenle kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerimize sahip olmak için web sitemizi ziyaret etmelisiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederseniz size özel modellere size özel kampanya ve fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Tamamen el yapımı olan ürünlerimiz sanat kili kullanılarak yapılmıştır. Düğün ve Nişan Törenlerinizden sonra ömür boyu kullanabilir ve bu özel gününüzü sizlere hatırlatacak bir hatıra olarak ömür boyu saklayabilirsiniz. Sanat kilinden yapıldığı için çok dayanıklı olan ürünlerimiz aynı zamanda çok hafiftir fotoğraf çekimlerinde sürekli elinizde olan gelin çiçekleri zamanla sizlere çok ağır gelmeye başlayacaktır fakat bu problemi bizim ürünlerimizle ortadan kaldırabilirsiniz. Gün boyu elinizde tutmak zorunda kalsanız bile sizi yormayacak sanki elinizde yokmuş gibi olacaktır. En güzel ayrıntısı ise kişiye özel olması ve piyasada hiç bir yerde olmamasıdır. En özel gününüzü en özel ayrıntı olan gelin buketleri ile süsleyecek ve sizlere ayrıcalık katacaktır. Nişan elbisenizin rengine göre veya gelinliğin modeline göre sipariş verebilirsiniz damat yaka çiçeği ise sizin el buketinizi uygun olarak bizim hediyemizdir. Bu iki ayrıntı fotoğraf çekimlerinde ve organizasyonlarda çok güzel bir görüntü yaratmaktadır. Piyasada olan kumaş çiçeklerden çok ayrı bir yapıya ve kaliteye sahip olup asla basit gözükmemektedir. Aksine çok daha şık çok daha modern ve çok daha kaliteli bir görüntüye sahiptir. Renkleri ve modelleri ile çok güzel bir görüntüye sahip olduğu için canlı çiçekten hiçbir farkı yoktur, canlı çiçekler bir kaç gün sonra solacağı için görüntüleri değişecektir. Fakat ürünlerimizi ömür boyu kullanabilir ve saklayabilirsiniz.


Copyright © 2013 Süheyla'nın Atölyesi
Her Hakkı Saklıdır.
böcek ilaçlama istanbul para sayma makinesi