Beyaz Baklava Dilimli Nişan TepsisiSüheyla'nın Atölyesi | Söz ve Nişan Tepsileri, Gelin Çiçekleri

Bize Ulaşın: 0535 881 42 37


SİTEMİZDEN DUYURULAR

nişan tepsisi söz tepsisi gelin çiçeği
Beyaz Baklava Dilimli Nişan Tepsisi

Beyaz Baklava Dilimli Nişan Tepsisi, Nişan Tepsisi Modelleri, Nişan Tepsisi ve Söz Tepsisi, Nişan Tepsisi Modelleri, Nişan Tepsi Süsleri ve Gelin Çiçeği.

Beyaz Baklava Dilimli Nişan Tepsisi

Beyaz Baklava Dilimli Nişan Tepsisi (NTP030) 199 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SÜHEYLA’NIN ATÖLYESİ: ÖZEL TASARIM VE EL SANATLARI İLE NİŞAN TEPSİSİ, SÖZ TEPSİSİ VE KINA TEPSİSİ, ATÖLYEDEN SANAT KİLİ GELİN ÇİÇEĞİ

Sanat Kili Gelin Çiçeği ve Gelin Buketi, Özel Tasarım Nişan Tepsisi, El Sanatları Kullanılarak Üretilen Söz Tepsisi, Kırmızı Kına Tepsisi:

Gelin çiçeği, evliliklerin uğuru sayılmakla beraber aynı zamanda bir mutluluk sembolüdür. Gelin, bu mutluluk sembolünü evliliğin bir hatırası olarak saklamak isteyebileceği gibi nikâhın ardından gelin çiçeği ya da gelin çiçeği buketini davetlilere fırlatarak bekârlara şans dağıtmak isteyebilir. Nikâh ve düğüne özen gösteren çiftler, her iki durumda da birkaç gün içersinde solup kuruyacak canlı çiçek kullanmak yerine sanat kili kullanılarak el emeğiyle yapılan gelin çiçeği tercih etmektedirler. Çünkü sanat kiliyle yapılan bir gelin çiçeği, ömürlük bir hatıra olarak saklanabilecektir. Çeşitli gelin çiçeği modelleri bulunmaktadır. Doğal görünümlü gelin çiçeği isteğe göre mor, mavi, pembe, kırmızı, beyaz ya da rengârenk hazırlanabilir. Gelin çiçeğiniz gül, sümbül, papatya ve şakayık gibi çiçek türlerinden bir ya da birkaçı kullanılarak oluşturulabilir. Siz de el sanatları kullanılarak atölyede üretilen kaliteli bir gelin çiçeği ya da gelin çiçeği buketi sahibi olmak isterseniz, tek yapmanız gereken www.suheylaninatolyesi.com adresinden beğendiğiniz gelin çiçeği ya da gelin çiçeği buketini seçip sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Siparişiniz sonrası seçtiğiniz ürün ya da ürünler, özenle paketlenecek, hızlı ve güvenli bir şekilde adresinize ulaştırılacaktır.
Türk gelenek ve göreneklerinde evlilik öncesindeki bütün adımlar büyük önem taşımaktadır. Bu adımlar bölgelere ve yörelere göre farklılık gösterse de, söz, nişan ve kına gecesi genel olarak tüm aileler tarafından arzu edilen ve büyük özen gösterilerek gerçekleştirilen merasimlerdir. Sevgililerin evlenme niyetinde olduklarını gösterdikleri söz ve nişan merasimleri, ailelerin, arkadaşların ve tanıdıkların huzurunda gerçekleştirilir. Kına gecesi ise nikâh gününün hemen öncesinde gerçekleştirilen kah mutlu, kah hüzünlü bir gelenektir. Bu önemli günlerde çiftler çeşitli hazırlıklarda bulunurlar. Her üç özel gün için de tepsiler büyük önem arz eder. Çünkü merasimlerin gerçekleştirilmesinde kullanılacak söz yüzükleri, nişan yüzükleri, kına ve özel ikramlar tepsiler vasıtasıyla getirilir. Merasimlerde kullanılacak nişan tepsisi, söz tepsisi ve kına tepsisi sıradan olamaz. Gösterişli ve süslenmiş olması gerekmektedir. Çiftlerin ve ailelerin nişan tepsisi, söz tepsisi ve kına tepsisi seçimlerini kendi arzularına göre yapması, en tatmin edici seçim olacaktır. Özenli çiftlerin ve ailelerin özel tasarım tepsi sahibi olmak istemeleri de gayet doğaldır. Çünkü bu özel ve insan ömründe belki de tek sefer yaşanacak günlerin, en harikulade şekilde gerçekleşmesini arzu etmektedirler. Peki, ama istediğiniz gibi bir söz tepsisi, nişan tepsisi ya da kına tepsisine nasıl sahip olabilirsiniz? Yapmanız gereken oldukça basit. Süheyla’nın Atölyesi onlarca alternatifle ihtiyacınızı karşılamaya hazır. El sanatları kullanılarak tamamen el yapımı şekilde üretilen nişan ve söz tepsileri, gümüş, aynalı, eskitme, çiçekli, swarowski taşlı, istenen renklerde ve şekillerde üretilmekte ve değerli müşterilere sunulmaktadır. Arzu edilirse kişiye özel tasarımlarda gerçekleştirilmekte ve çiftlerin baş harfleri bulunan öze söz ve nişan tepsisi de hazırlanmaktadır. Kırmızı renkte ve istenirse çiçekle süslenen kına tepsisi, kına geceleri için zarif ve elit bir tercih olarak sunulmaktadır. Süheyla’nın Atölyesi imzalı ürünleri görüp seçim yapabilmek için www.suheylaninatolyesi.com adresini, Facebook ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürüne sahip olmak içinse sadece sipariş vermeniz yeterli. Tarafımızca itinayla paketlenecek ürününüz, hızlı ve güvenli bir şekilde adresinize ulaştırılacaktır.


Copyright © 2013 Süheyla'nın Atölyesi
Her Hakkı Saklıdır.
böcek ilaçlama istanbul para sayma makinesi