Aynalı Yuvarlak Nişan Tepsisi - Süheyla'nın Atölyesi | Söz ve Nişan Tepsileri, Gelin ÇiçekleriSüheyla'nın Atölyesi | Söz ve Nişan Tepsileri, Gelin Çiçekleri

Bize Ulaşın: 0535 881 42 37


SİTEMİZDEN DUYURULAR

nişan tepsisi söz tepsisi gelin çiçeği
Aynalı Yuvarlak Nişan Tepsisi

Aynalı Yuvarlak Nişan Tepsisi

Aynalı Nişan Tepsisi

Aynalı Nişan Tepsisi (NTA040) 199 TL

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynalı yuvarlak nişan tepsisi, nişan tepsisi modelleri arasında en fazla talep gören modellerden biridir. Bu talebin temel nedeni, aynanın tepsiye kattığı görselliktir. Daha aydınlık ve daha parıltılı görünen aynalı nişan tepsileri, bu özelliklerinden ötürü kimi çift ve aileler tarafından tercih edilmektedirler. Nişan tepsisi konusunda engin bir tecrübeye sahip olan Süheyla’nın Atölyesi, geniş nişan tepsisi koleksiyonunda aynalı nişan tepsisi modellerine de yer vermektedir. Aynalı modeller koleksiyonunda yer alan nişan tepsileri, tıpkı atölyenin diğer nişan tepsileri gibi tamamen el emeği ile en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedirler.

Aynalı nişan tepsisi, üretildiği malzeme ve tepsi şekline göre çeşitli modellere ayrılmaktadır. Üretildiği malzeme, aynalı nişan tepsisinin kalite düzeyini belirlemektedir. Bu nedenle üretim malzemesi seçimi büyük önem arz etmektedir. Aynalı nişan tepsisinin şekli ise tamamen görsel bir tercihten ibarettir. Dikdörtgen ya da oval oluşu aynalı nişan tepsisinin kalitesinde bir değişikliğe neden olmaz. Süheyla’nın Atölyesi, kalite prensipleri gereği üretim malzemesi olarak en kaliteli malzemeyi tercih eder. Atölye, tepsi şekli olarak ise tüm mevcut tepsi şekillerinde aynalı nişan tepsisi üretimi yapabilmektedir.

Aynalı nişan tepsisi almakta karar kıldıysanız, ilk olarak ne kalitede bir tepsiye sahip olmak istediğinize karar vermelisiniz. Bu kararı verebilmek için satın alacağınız aynalı nişan tepsisinin hangi malzemeden üretilmiş olacağını seçmeniz yeterli olacaktır. Bu kararın ardından ise nişan tepsisinin şeklinde karar kılmalısınız. Süheyla’nın Atölyesi aynalı nişan tepsisi koleksiyonuyla size kaliteli seçenekler sunmaktadır. Arzu ettiğiniz gibi bir aynalı nişan tepsisine sahip olabilmek için tek yapmanız gereken modellerimizi inceleyip seçim yapmak ve sitemiz üzerinden sipariş vermektir. Siparişiniz kısa bir sürede paketlenip adresinize ulaştırılacaktır.


Copyright © 2013 Süheyla'nın Atölyesi
Her Hakkı Saklıdır.
böcek ilaçlama istanbul para sayma makinesi